The Sims Mobil

Simülasyon oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 105.5 MB
  • Version 9.1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma ELECTRONIC ARTS
Kendine has kişilikleriyle birbirinden farklı karakterler yaratabileceğiniz bu oyunda Sim'lerinize yaşam alanı oluşturabilir, neşeli anlar yaşayabilirsiniz.

Birbirinden özel Sim'ler yaratabileceğiniz The Sims' Mobil, şimdiye kadar görülen en ayrıntılı ve kusursuz oyundur! Kendine has kişilikleri ve farklı görünüşleriyle oluşturduğunuz karakterleri özelleştirebileceğiniz bu oyunda karakterinizin giysilerini hatta saçlarını da beğeninize göre düzenleyebilirsiniz.

Sim'lerinizin yaşayabileceği bir ev yapabileceğiniz bu oyunda en sevilen tasarımları ve dekorları seçebilir, karakterlerinizin hobilerle uğraşmasını sağlayabilirsiniz. İlişkilerde kurabilen Sim'ler sayesinde zengin ve neşeli anlar yaşayabilirsiniz.

Karakterlerinizin yaşam tarzlarını da geliştirebileceğiniz The Sims' Mobil oyununda Sim'lerin görünüşlerinden saçlarına, makyajlarından aksesuarlarına dek tepeden tırnağa özelleştirebilir, moda atölyesindeki Izzy Fabulous ile tanışarak enfes bir gardırop oluşturabilirsiniz.

Yaşam deneyimi kazandıkça yeni karakterler ekleyebileceğiniz The Sims' Mobil oyununda hayatın güzelliklerini keşfedebileceğiniz bir ev tasarlayabilirsiniz. Ev aletlerinden süslere hatta farklı mobilyalara kadar evinizi isteklerinize göre dekor edebilirsiniz.

Sim'lerinizin yaşamına yön vereceğiniz bu oyun sayesinde karakterlerinizin yaşam hikayelerini de yönlendirebilir; kariyer ve hobilerden, ilişki ve ailelere kadar pek çok özelliği kontrol altında tutabilirsiniz. Ayrıca aşçılık ve gitar çalma gibi hobiler seçebileceğiniz bu oyunda sosyalleşip ödüller kazanabileceğiniz partiler düzenleyebilir, başka Sim'ler ile arkadaşlık kurabilirsiniz.

Parkta Hızlı Randevu ya da Çarşı Meydanı Müzik Festivali gibi özel günlük etkinliklere de katılabileceğiniz bu oyunda ayrıca ünlü olma yolunda ilerleyen en popüler Sim'lere de oy verebilirsiniz!

 

Daha Fazla Göster
The Sims Mobil indir
DİĞER SÜRÜMLER