The Sims Mobil

Simülasyon oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 105.5 MB
  • Version 9.1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma EA Swiss Sarl
Yaşam deneyimi kazandıkça yeni karakterler ekleyebileceğiniz The Sims Mobil oyununda hayatın güzelliklerini keşfedebileceğiniz bir ev tasarlayabilirsiniz.

Yepyeni bir dünya oluşturabileceğiniz The Sims Mobil oyununda kendine has kişilikleriyle birbirinden farklı karakterler yaratabilirsiniz. Sim'lerinizin yaşayabileceği bir ev de tasarlayabileceğiniz oyunda ev aletlerinden süslemelere hatta mobilyalara kadar dilediğiniz tüm eşyaları tasarlayarak dekor edebilirsiniz. Ayrıca bu oyunda karakterlerinizin hobileriyle uğraşmasını sağlayabileceğiniz gibi diğer Sim'lerle ilişki kurmasına da olanak sağlayabilirsiniz.

En ayrıntılı oyunlardan biri olan The Sims Mobil oyununda Sim'lerinizin yaşam tarzını da geliştirebilirsiniz. En sevilen tasarımları ve giysileri seçebileceğiniz oyunda karakterlerinizin görünüşlerinden saçlarına, makyajlarından aksesuarlarına dek tepeden tırnağa özelleştirebilir, moda atölyesindeki Izzy Fabulous ile tanışarak enfes bir gardırop oluşturabilirsiniz.

Sim'lerinizin yaşamına yön vereceğiniz bu oyun sayesinde karakterlerinizin yaşam hikayelerini de yönlendirebilir; kariyer ve hobilerden, ilişki ve ailelere kadar pek çok özelliği kontrol altında tutabilirsiniz. Ayrıca aşçılık ve gitar çalma gibi hobiler seçebileceğiniz bu oyunda sosyalleşip ödüller kazanabileceğiniz partiler düzenleyebilir, başka Sim'ler ile arkadaşlık kurabilirsiniz.

Parkta Hızlı Randevu ya da Çarşı Meydanı Müzik Festivali gibi özel günlük etkinliklere de katılabileceğiniz bu oyunda ayrıca ünlü olma yolunda ilerleyen en popüler Sim'lere de oy verebilirsiniz!

Neşeli ve keyif dolu anlar yaşayabileceğiniz The Sims Mobil oyununu sizde hemen oynayın!

 

 

Daha Fazla Göster
The Sims Mobil indir
DİĞER SÜRÜMLER